خانه 6 خدمات پشتیبانی نرم افزار پشتیبانی نرم افزار برنامه PW Self برنامه PW Self
برنامه PW Self
 
  • آخرین اخبار
  • دانلود
  • پرسش‌های متداول (FAQ)
  • درخواست خدمات
  • پیش نیاز و نصب

- امکان نمایش کلیه پرسنل با نحوه پرداخت نسیه،نقدی و اعتباری در گزارش خلاصه وضعیت برای پرداخت در ویرایش 4.1.6 انجام شده است.

- گزارش پیش خرید غذای nام در ویرایش 4.1.6 اضافه شده است.

- امکان خروجی اکسل برای  گزارش‌های مصرف روزانه انواع غذاها، پرسنل نامجاز در وعده، آمار پیش خریدهای استفاده نشده، فیش‌های صادر شده در وعده نامجاز و انتخاب گزینه تجمعی، مصرف روزانه انواع غذاها، تغییرات اعتبار افراد (تجمعی و فردی) و گزارش "آمار مصرف پرسنل نامشخص" در ویرایش 4.5.1 انجام شده است.

- امکان قرارندادن دستگاهی خاص در حالت مونیتورینگ در ویرایش 4.1.1 انجام شده است.

- برنامه PW Self از ویرایش 3.2.1 به بعد در SQL SERVER 2000 پشتیبانی نمی‌شود.

- امکان ارسال برنامه غذایی تا 3 هفته بعد از هفته جاری برای دستگاه‌های مدل 1410 انجام شده است.

 

جهت دانلود ویرایش مورد نظر بر لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود Pwself

 

لطفا پس از دانلود، فایل را در سروری که برنامه روی آن نصب شده است، از حالت Rar خارج نموده و سپس روی فایل Install.exe  دابل کلیک نمایید.

دقت 1: برای Update نمودن برنامه دانستن نام یا IP سروری که برنامه روی آن نصب شده، نام یا IP سروری که قفل سخت افزاری برنامه روی آن نصب شده، نام کاربر SQL  که برنامه با آن نصب شده است و رمز آن الزامی می‌باشد.

دقت 2: چنانچه مدت قرارداد پشتیبانی شما به اتمام رسیده باشد، قادر به ارتقاء ویرایش برنامه نخواهید بود.

 دانلود راهنمای راهبری سیستم

چنانچه سوالی در خصوص چگونگی عملکرد آیتم خاصی در برنامه دارید و یا مشکلی در برنامه شما ایجاد شده است، با مراجعه به این قسمت و یافتن سوال مورد نظرتان، می‌توانید راه حل مشکل مورد نظر را مشاهده نمایید.

خدمات تلفنی

جهت استفاده از مشاور تلفنی جهت رفع مشکل به وجود آمده با شماره ی 84282 (021) تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که خدمات تلفنی فقط شامل مشتریانی می شود که با شرکت دنیای پردازش دارای قرارداد پشتیبانی هستند و یا در محدوده گارانتی نرم افزاری می باشند.

 

درخواست جابجایی ویا نصب مجدد برنامه سلف

جهت در خواست جابجایی ویا نصب مجدد برنامه سلف لطفا فرم مربوطه را به صورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به شماره 84288 (021) داخلی 6220 فکس نمایید. جهت هماهنگی های لازم در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

دانلود فرم

 

درخواست رفع اشکال در دستگاه و یا برنامه سلف

جهت درخواست رفع اشکال در دستگاه و یا برنامه سلف ابتدا فرم مربوطه را بصورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به همراه نامه ذکر شده در فرم به شماره 02184288  داخلی 6220 فکس نمایید. کارشناسان شرکت دنیای پردازش در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

دانلود فرم

 

درخواست آموزش برنامه سلف در محل خریدار

جهت درخواست آموزش برنامه سلف در محل خریدار ابتدا فرم مربوطه را بصورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به همراه نام ذکر شده در فرم به شماره 02184288  داخلی 6220 فکس نمایید. کارشناسان شرکت دنیای پردازش در اولین فرصت طی ساعات اداری با شما تماس خواهند گرفت.

دانلود فرم

 

درخواست دموی برنامه سلف

جلسه دمو جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت دنیای پردازش در داخل شرکت و یا در محل مشتری توسط کارشناسان این شرکت قابل ارائه می‌باشد. جهت درخواست دمو، لطفاً اطلاعات فرم ضمیمه شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به شماره 02184288 داخلی 6220 فکس نمایید. جهت انجام هماهنگی‌های لازم در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

دانلود فرم

جهت فراگیری مراحل نصب برنامه pwself لطفا فایل زیر را دانلود فرمایید و طبق توضیحات ارائه داده شده مراحل نصب را انجام دهید.

دانلود فایل آموزش مراحل نصب Pwself

 

جهت فراگیری مراحل نصب برنامه Microsoft Sql Server 2008 فایل زیر را دانلود فرمایید.

دانلود فایل مراحل نصب برنامه Microsoft Sql Server 2008 

 

 برای دانلود پیش نیاز نصب برنامه صدور ژتون Pwself بر لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پیش نیاز نصب برنامه صدور ژتون Pwself

 

Processing World Corp. 1998-2018
تمامی حقوق برای شرکت دنیای پردازش محفوظ است. |  

طراحی سایت

: همورا