خانه 6 خدمات پشتیبانی نرم افزار پشتیبانی نرم افزار برنامه PW-Kara برنامه PW-Kara
برنامه PW-Kara
 
  • آخرین اخبار
  • دانلود
  • پرسش‌های متداول (FAQ)
  • درخواست خدمات
  • پیش نیاز و نصب

- در ویرایش 5.1.1 اعمال قانون بهره‌وری برای سیستم‌های بیمارستانی در حال انجام می‌باشد.

- در ویرایش 5.1.1 نمایش مدت موظفی و مدت شیفت در فرم  TimeShift ماهانه در حال انجام می‌باشد.

- امکان خروجی اکسل برای گزارش روزانه و خلاصه وضعیت افراد قرارداد ساعتی در ویرایش 4.3.1 انجام شد.

- برنامه Pwkara به زبان انگلیسی از ویرایش 4.1.1 قابل ارائه می‌باشد.

جهت دانلود ویرایش مورد نظر بر لینک زیر کلیک نمایید.

 

 لطفا پس از دانلود، فایل را در سروری که برنامه روی آن نصب شده است، از حالت Rar خارج نموده و سپس روی فایل Install.exe  دابل کلیک نمایید.

دقت 1: برای Update نمودن برنامه دانستن نام یا IP سروری که برنامه روی آن نصب شده، نام یا IP سروری که قفل سخت افزاری برنامه روی آن نصب شده، نام کاربر SQL  که برنامه با آن نصب شده است و رمز آن الزامی می‌باشد.

دقت 2: چنانچه مدت قرارداد پشتیبانی شما به اتمام رسیده باشد، قادر به ارتقاء ویرایش برنامه نخواهید بود.

 

 

چنانچه سوالی در خصوص چگونگی عملکرد آیتم خاصی در برنامه دارید و یا مشکلی در برنامه شما ایجاد شده است، با مراجعه به این قسمت و یافتن سوال مورد نظرتان، می‌توانید راه حل مشکل مورد نظر را مشاهده نمایید.

 
 
 
 
 
 
 

 

خدمات تلفنی

جهت استفاده از مشاور تلفنی جهت رفع مشکل به وجود آمده با شماره ی 84288 (021) تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است که خدمات تلفنی فقط شامل مشتریانی می شود که با شرکت دنیای پردازش دارای قرارداد پشتیبانی هستند و یا در محدوده گارانتی نرم افزاری می باشند.

 

در خواست اعزام کارشناس

جهت در خواست اعزام کارشناس لطفا فرم مربوطه را به صورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به شماره 84288 (021) داخلی 6220 فکس نمایید. جهت هماهنگی های لازم در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

 

 

درخواست  Script

جهت درخواست لینک و Script ابتدا فرم مربوطه را بصورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به همراه نامه ذکر شده در فرم به شماره 02184288  داخلی 6220 فکس نمایید. کارشناسان شرکت دنیای پردازش در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

درخواست برقراری لینک با برنامه حقوق و دستمزد

جهت برقراری لینک با برنامه حقوق و دستمزد ابتدا فرم مربوطه را بصورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به همراه نام ذکر شده در فرم به شماره 02184288  داخلی 6220 فکس نمایید. کارشناسان شرکت دنیای پردازش در اولین فرصت طی ساعات اداری با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

درخواست آموزش خصوصی

 

جهت درخواست آموزش خصوصی ابتدا فرم مربوطه را بصورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به همراه نام ذکر شده در فرم به شماره 02184288  داخلی 6220 فکس نمایید. کارشناسان شرکت دنیای پردازش در اولین فرصت طی ساعات اداری با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

درخواست دمو

جلسه دمو جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت دنیای پردازش در داخل شرکت و یا در محل مشتری توسط کارشناسان این شرکت قابل ارائه می‌باشد. جهت درخواست دمو، لطفاً اطلاعات فرم ضمیمه شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل نموده و به شماره 02184288 داخلی 6220 فکس نمایید. جهت انجام هماهنگی‌های لازم در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

 

جهت فراگیری مراحل نصب برنامه pwkara لطفا فایل زیر را دانلود فرمایید و طبق توضیحات ارائه داده شده مراحل نصب را انجام دهید.

دانلود فایل آموزش مراحل نصب Pwkara

 
جهت فراگیری مراحل نصب برنامه Microsoft Sql Server 2008 فایل زیر را دانلود فرمایید.
 

دانلود فایل مراحل نصب برنامه Microsoft Sql Server 2008

 
Processing World Corp. 1998-2018
تمامی حقوق برای شرکت دنیای پردازش محفوظ است. |  

طراحی سایت

: همورا